Msze Święte:

Niedziela:
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
18:00
::: Dziś środa, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła .
The current character set is: latin2 powiększ

Ogłoszenia - 26 Niedziela Zwykła

2019-09-30
W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
w poniedziałek – św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła;
we wtorek - św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Tego dnia Msze święte będą odprawiane przy niedawno odnowionym ołtarzu św. Teresy.
- we środę - Świętych Aniołów Stróżów;
- w piątek – św. Franciszka z Asyżu;
- w sobotę - św. Faustyny Kowalskiej;
Natomiast dzisiaj wspominamy świętych Archaniołów: Gabriela, Michała i Rafała. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia imieninowe.

W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Od tego miesiąca następuje zmiana harmonogramu tego dnia. Spowiedź dla dzieci będzie od tej pory od godz. 16.00 po czym o 16.30 Msza św. dla nich, a potem dalszy ciąg spowiedzi dla dorosłych. Wizyta z Komunią św. u chorych w sobotę od godz. 9.00.

Od wtorku zapraszamy na październikowe nabożeństwa różańcowe, które odprawiamy codziennie o godz. 17:30. Przypominamy, że za publiczne odmówienie różańca można uzyskać odpust zupełny.

Wzorem lat ubiegłych, Parafialny Dzień Chorych zorganizowany zostanie
w sobotę 12 października. Jak w roku ubiegłym od godz. 9:00 będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi, o 10:00 Msza św., a po niej spotkanie chorych z Duszpasterzami. Już teraz prosimy rodziny i opiekunów ludzi chorych i starszych wiekiem o zapewnienie im możliwości dotarcia do kościoła.

W przyszłą niedzielę rozpoczyna się kolejna seria katechez dla narzeczonych. Początek zajęć o godz. 14.30 w sali w Domu Katechetycznym.

Dziewczynki chcące śpiewać w naszej parafialnej scholi zapraszamy na próby w każdą sobotę o godz. 10.00, w sali  muzycznej w domu katechetycznym.

Zachęcamy do nabywania „Gościa Niedzielnego”. Numer dzisiejszy poświęcony jest kapłaństwu i modlitewnej trosce o powołania kapłańskie.

W naszej parafii zamierzamy założyć chór mieszany. Serdecznie zapraszamy chętne osoby Panie i Panów na przesłuchanie muzyczne które odbędzie się w najbliższy piątek tj, 6 października w sali katechetycznej przy kościele o godzinie 19-tej.

W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Robert Biela i Dominik Bernady. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Czytano 144 razy.

Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 1, 32-540 Trzebinia poczta@parafia.trzebinia.pl

Odwiedzono 18764732 razy