Msze Święte:

Niedziela:
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12:15
18:00
::: Dziś czwartek, 19 września 2019 r, imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda .
The current character set is: latin2 powiększ

Ogłoszenia -21 Niedziela Zwykła

2019-08-26
W liturgii w tym tygodniu:
- jutro Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.
- we wtorek wspomnienie św. Moniki, we środę – św. Augustyna; we czwartek -wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela;

W przyszły poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego w szkołach. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku katechetycznego będzie w najbliższą niedzielę o godz. 11.00.  Na tej Mszy poświęcimy też tornistry i przybory szkolne pierwszoklasistom. Spowiedź dla uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców będzie w piątek (6 września), w pierwszym tygodniu nauki szkolnej, bo będzie to pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 15.00 spowiedź, po czym o 16.00 Msza św. pierwszopiątkowa. Przypominamy wszystkim uczniom by nowy rok szkolny który właśnie się zaczyna rozpocząć z Bożym błogosławieństwem, a więc przyjmując sakrament pokuty i Komunię św.

Przypominamy, że od przyszłej niedzieli (1 września) powraca Msza św. o godz. 12.15, a Msza wieczorna odprawiana będzie na powrót o godz. 18.00.

Coroczna Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej będzie miała miejsce w niedzielę 8 września. Na wyjazd można się zapisać w zakrystii. Koszt wyjazdu 20 zł. Zachęcamy do wyjazdu całymi rodzinami, również
z rodzinami z dziećmi.

Prosimy wszystkich zapisanych na pielgrzymkę do Starego Sącza o wpłatę całości kosztów związanych z tym wyjazdem. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

W najbliższą niedzielę po wieczornej Mszy św. (18.45) coroczny koncert muzyki kameralnej, w ramach XIX Festiwalu Muzyki kameralnej i organowej. Będziemy gościć orkiestrę dętą z Akademii Muzycznej w Katowicach. Serdecznie zapraszamy.

Za trzy tygodnie, w sobotę 14 września, będzie miała miejsce uroczystość odsłonięcia popiersia ks. Harcmistrza Mariana Luzara, w 80 rocznicę jego śmierci. Prace przygotowujące otoczenie pomnika trwają.

Czytano 113 razy.

Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła
ul. Ks. Hm. Mariana Luzara 1, 32-540 Trzebinia poczta@parafia.trzebinia.pl

Odwiedzono 18393720 razy